O firmie

W 1996 roku uzyskując stosowne licencje i autoryzację rozpoczęliśmy ocieplanie stropów, stropodachów, ścian oraz przestrzeni trudno dostępnych za pomocą technologii pneumatycznej z zastosowaniem ekologicznej wełny celulozowej.

Szczególną zaletą tej technologii jest zarówno budowa ekologicznego włókna celulozowego jak i sposób jego montażu. Materiał przy pomocy specjalistycznych maszyn transportowany jest długimi wężami bezpośrednio w przestrzeń ocieplaną wypełniając jednocześnie najbardziej skomplikowane powierzchnie bez żadnych odpadów, oraz co najbardziej istotne, bez mostków termicznych, które ciężko jest wyeliminować przy użyciu metod tradycyjnych.

Doświadczona kadra pracowników oraz nowoczesny i w pełni profesjonalny sprzęt jakim dysponujemy gwarantują wysoką jakość naszych usług oraz pozwalają sprostać najbardziej trudnym i wymagającym zadaniom.

Do końca 2004 roku ociepliliśmy ponad 3000 domów jednorodzinnych oraz około 600 000 m2 powierzchni stropodachów wentylowanych, stropów, ścian oraz przestrzeni trudno dostępnych w budynkach jedno i wielorodzinnych, obiektach zabytkowych, hotelowych, sakralnych oraz szkołach i restauracjach, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia ciepła, a co za tym idzie sporych oszczędności finansowych naszych Klientów.

Bardzo pozytywne opinie oraz szereg pochlebnych referencji potwierdzają celowość naszych działań i motywują do dalszego wysiłku.

©2005 projekt i wykonanie Wiciu